Klub Szwajcarski to bardzo fajna inicjatywa. Na zajęciach dzielimy się doświadczeniami, wrażeniami i wymieniamy ciekawostkami. Fajnie jest się spotkać z osobami, które znajdują się w podobnej sytuacji do naszej i dodatkowo podszkolić swój niemiecki.
Podczas spotkań Klubu panuje bardzo sympatyczna i przyjazna atmosfera. Brak tutaj oceniania czy jakichkolwiek innych negatywnych emocji. Zawsze czuję się tu jak na spotkaniu z koleżankami, gdzie każda z nas może podzielić się aktualnymi wydarzeniami z życia, skonfrontować swoje opinie na wiele tematów lub po prostu porozmawiać w miłym gronie.
Dodatkowo Diana przygotowuje zawsze ciekawe i angażujące tematy, o których często rozmawiam po zajęciach także z moim mężem czy znajomymi.